fbpx

Блог

“ЕлектроАрт” – це компанія стрімкого зростання, яка працює на ринку України з 2019 року, надаючи якісні електротовари від провідних світових виробників широкому колу споживачів.
Ми пропонуємо товари, необхідні для повноцінного енергозабезпечення і енергоефективності різних приміщень і зовнішніх територій . Великий вибір функціональних рішень, дизайну і форми доповнить будь-який інтер’єр, прикрасить будь-яку необхідну площу і принесе естетичне задоволення.
Забезпечити повсякденне життя комфортом, енергоефективністю, безпекою і багатофункціональністю, створюючи можливості для доступного підвищення життєвих умов.

Предоставить комплексное решение для любых помещений и интерьеров, гарантируя простоту монтажа и эксплуатации наших товаров. Контролируя уровень качества, долгосрочность ресурса и инновационность предлагаемых товаров, мы стремимся добиться полного удовлетворения всех заинтересованных сторон.

Працюючи виключно з офіційними дистрибьютерами, ми гарантуємо гнучку цінову політику, безперервний контроль розвитку технологій і стандартів виробника і найширшу лінійку товарів на ринку. Усе це дозволить Вам знайти в одному місці усю необхідну продукцію для повної комплектації будь-якого приміщення – від вилок і ламп до розеток і автоматичних вимикачів.

А Вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 1000 грн до 1500 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 1500 грн до 2500 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 2500 грн получаете скидку 10%

А вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 3000 грн до 5000 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 5000 грн до 7000 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 7000 грн получаете скидку 10%