fbpx

“Електроарт” – це компанія стрімкого зростання, яка працює на ринку України з 2019 року, надаючи якісні електротовари від провідних світових виробників широкому колу споживачів.

Розетка, вимикач, подовжувач, LED-лампа, прожектор, електроаксесуари, вологозахистна  продукція та інші електровироби – все те, в чому щодня виникає потреба.

Ми пропонуємо товари, необхідні для повноцінного енергозабезпечення та енергоефективності різних приміщень і зовнішніх територій. Великий вибір функціональних рішень, дизайну і форми доповнить будь-який інтер’єр, прикрасить будь-яку необхідну площу і принесе естетичне задоволення.

Наша місія

Забезпечити повсякденне життя комфортом, енергоефективністю, безпекою і багатофункціональністю, створюючи можливості для доступного підвищення життєвих умов.

Наша мета

Надати комплексне рішення для будь-яких приміщень та інтер’єрів, гарантуючи простоту монтажу та експлуатації наших товарів. Контролюючи рівень якості, довгостроковість ресурсу та інноваційність пропонованих товарів, ми прагнемо домогтися повного задоволення всіх зацікавлених сторін.

Переваги

Працюючи виключно з офіційними дистриб’юторами, ми гарантуємо гнучку цінову політику, безперервний контроль розвитку технологій і стандартів виробника і найширшу лінійку товарів на ринку. Все це дозволить вам знайти в одному місці всю необхідну продукцію для повної комплектації будь – якого приміщення-від вилок і ламп до розеток і автоматичних вимикачів.

Завдяки високій якості, максимальному рівню безпеки і відповідності світовим стандартам, наша продукція користується популярністю як у фахівців-електротехніків, будівельних організацій і підприємств, так і у приватних осіб. Пропоновані нами товари пройшли багаторічну перевірку в більш, ніж 70 країнах світу, і заслужено завоювали довіру споживачів.

А Вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 1000 грн до 1500 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 1500 грн до 2500 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 2500 грн получаете скидку 10%

А вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 3000 грн до 5000 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 5000 грн до 7000 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 7000 грн получаете скидку 10%