fbpx

Кар'єра

В зв’язку з розширенням потрібні:

Вимоги до кандидата:
Бажано досвід роботи на аналогічній посаді;

Обов’язки: навантаження, розвантаження, прийом та облік товару на складі;

Необхідні особисті якості: комунікабельність, порядність, пунктуальність, відповідальність, стійкість до стресів, вміння організувати і планувати свій робочий час.

 

“ЕлектроАрт” – це компанія стрімкого зростання, яка працює на ринку України з 2019 року, надаючи якісні електротовари від провідних світових виробників широкому колу споживачів.
Ми пропонуємо товари, необхідні для повноцінного енергозабезпечення і енергоефективності різних приміщень і зовнішніх територій . Великий вибір функціональних рішень, дизайну і форми доповнить будь-який інтер’єр, прикрасить будь-яку необхідну площу і принесе естетичне задоволення.
Забезпечити повсякденне життя комфортом, енергоефективністю, безпекою і багатофункціональністю, створюючи можливості для доступного підвищення життєвих умов.

Надати комплексне рішення для будь-яких приміщень та інтер’єрів, гарантуючи простоту монтажу та експлуатації наших товарів. Контролюючи рівень якості, довгостроковість ресурсу та інноваційність пропонованих товарів, ми прагнемо домогтися повного задоволення всіх зацікавлених сторін.

Працюючи виключно з офіційними дистриб’юторами, ми гарантуємо гнучку цінову політику, безперервний контроль розвитку технологій і стандартів виробника і найширшу лінійку товарів на ринку. Все це дозволить вам знайти в одному місці всю необхідну продукцію для повної комплектації будь – якого приміщення-від вилок і ламп до розеток і автоматичних вимикачів.

А Вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 1000 грн до 1500 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 1500 грн до 2500 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 2500 грн получаете скидку 10%

А вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 3000 грн до 5000 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 5000 грн до 7000 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 7000 грн получаете скидку 10%