fbpx

Працюйте з нами!

Ми можемо встановити довгострокові і взаємовигідні відносини і стати надійними партнерами.Оптовикам

Компанія “Електроарт” завжди готова до співпраці на взаємовигідних умовах для загального розвитку і просування як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках!

У портфоліо нашої компанії представлені лідируючі світові бренди-як ViKo by Panasonic, Gunsan, Neomax і багато інших, які пропонують найбільш затребувані позиції на ринку електротоварів. Їх продукція користується високим попитом в українського споживача, завойовуючи з кожним роком все більше довіри.

Серед покупців – будівельні компанії та приватні особи, державні організації та торговельні підприємства.

Ми гарантуємо інноваційність технологій, сучасний дизайн і найвищий рівень якості, що відповідає світовим стандартам. Наші товари здатні задовольнити будь-які потреби величезної цільової аудиторії покупців електротоварів і кінцевих споживачів ( від фізичних осіб до величезних компаній).

Ми будуємо відносини з партнерами виключно на принципі індивідуального підходу і створенні взаємовигідних умов роботи. Політика нашої компанії спрямована на побудову і підтримку довгострокових відносин за рахунок високого рівня сервісу і максимальної відповідності вимогам всіх взаємодіючих сторін.

Якщо ви готові стати нашим партнером, просто заповніть форму нижче або зв’яжіться з нашим фахівцем з питань співпраці, який відповість на всі ваші запитання.

“ЕлектроАрт” – це компанія стрімкого зростання, яка працює на ринку України з 2019 року, надаючи якісні електротовари від провідних світових виробників широкому колу споживачів.
Ми пропонуємо товари, необхідні для повноцінного енергозабезпечення і енергоефективності різних приміщень і зовнішніх територій . Великий вибір функціональних рішень, дизайну і форми доповнить будь-який інтер’єр, прикрасить будь-яку необхідну площу і принесе естетичне задоволення.
Забезпечити повсякденне життя комфортом, енергоефективністю, безпекою і багатофункціональністю, створюючи можливості для доступного підвищення життєвих умов.

Надати комплексне рішення для будь-яких приміщень та інтер’єрів, гарантуючи простоту монтажу та експлуатації наших товарів. Контролюючи рівень якості, довгостроковість ресурсу та інноваційність пропонованих товарів, ми прагнемо домогтися повного задоволення всіх зацікавлених сторін.

Працюючи виключно з офіційними дистриб’юторами, ми гарантуємо гнучку цінову політику, безперервний контроль розвитку технологій і стандартів виробника і найширшу лінійку товарів на ринку. Все це дозволить вам знайти в одному місці всю необхідну продукцію для повної комплектації будь – якого приміщення-від вилок і ламп до розеток і автоматичних вимикачів.

А Вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 1000 грн до 1500 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 1500 грн до 2500 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 2500 грн получаете скидку 10%

А вы знали?

У нас работает автоматическая система скидок!

При заказе от 3000 грн до 5000 грн, получаете скидку 5%

При заказе от 5000 грн до 7000 грн, получаете скидку 7%

При заказе от 7000 грн получаете скидку 10%